TÜRK BEYİN TAKIMI STANT / SEMİNER / ATÖLYE ÇALIŞMALARI HİZMETİ

Stant, Semine, Atölye Çalışmaları

STANT

“Siz isteyin,arı ürünlerimizi getirip sergileyelim!”

TBT kurumların talepleri doğrultusunda tanıtım stantı açabilir, ürünlerimizi sergileyebilir, ürün satışı yapabiliriz. Zeka Oyunları Ürünleri Tanıtım ve Stat Açma Konusunda hizmet almak için bizi arayınız…

SEMİNER

“Seminerle bir saatte zeka oyunlarıyla tanıştırıyor, yeni oyunlar öğretiyoruz.”

Seminerler, TBT’nin çocukları, eğitim alanındaki karar vericiler olan okullarla ve velileri zeka oyunlarıyla tanıştırmak ve zeka oyunları kültürünü Türkiye’de yaygınlaştırmak üzere hazırlanan bir saatlik kısa eğitim faaliyetleridir. Seminerlerde katılımcılara zeka oyunları kültürü hakkında bilgi verilir ve temel zeka oyunları öğretilir. Tüm katılımcılara ev oyunları seti ve sertifika hediye edilir.

Türk Beyin Takımı, Türkiye genelinde bugüne kadar belediyeler, milli eğitim müdürlükleriyle yaptığı projeler; okullarla yaptığı çalışmalar doğrultusunda toplam 20.000 öğrenci, öğretmen ve veliye zeka oyunları tanıtım semineri düzenlemiştir.

Okulunuzda TBT’nin seminer düzenlemesini istiyorsanız, hemen başvurun!

ATÖLYE ÇALIŞMASI

“Çocukları eğlendirirken zeka oyunlarını sevdiriyoruz.”

Türk Beyin Takımı (TBT), her yaş grubuna yönelik birçok farklı zeka oyunları atölyesi geliştirmiştir.Anaokullarından üniversitelere, zeka oyunu şenliklerinden AVM etkinliklerine çok farklı noktalarda zeka oyunları atölyelerini 4 yaşından itibaren uygular. Çocuklara, yetişkinliklere, şirketlere yönelik geliştirdiği atölye çalışmaları ile katılımcılara eğlenceli ve zihin çalıştıran etkinlikler sunar.

TBT’nin atölye programında yer alan tüm oyunlar, atölye düzenlenecek yaş grubunun becerileri göz önünde bulundurularak tasarlanır ve çocuklara oynatılır. Atölyelere katılan çocuklara ayrıca ev oyunları ve sertifika hediye edilir.

4-6 Yaş Grubu Atölye Çalışmaları:

Çocukların zeka oyunlarıyla tanışmaları, temel kavramları öğrenmeleri, parça-bütün ilişkisi ve neden-sonuç ilişkisi kurmaları, analitik düşünme becerileri kazanmaları için tasarlanmıştır. Bu yaş grubunun bilişsel becerileri doğrultusunda birer saatlik süreçlerde çocuklara Şekillerle Sudoku, Birim Küpler, Tangram gibi zeka oyunları oynatılır.

7-13 Yaş Grubu Atölye Çalışmaları:

Çocukların zeka oyunlarıyla tanışmaları, rakamları ve temel geometrik kavramları pekiştirmelerini,problem çözme ve analitik düşünme becerileri kazanmaları için tasarlanmıştır. Bu yaş grubunun bilişsel becerileri doğrultusunda birer saatlik süreçlerde çocuklara Rakamlarla Sudoku, Labirentler, Kendoku, Tetromino gibi zeka oyunları oynatılır.

14+ Yaş Grubu İçin Atölye Çalışmaları:

Çocukların zeka oyunlarıyla tanışmaları, problem çözme ve analitik düşünme becerileri kazanmaları, stratejik düşünme becerilerini geliştirmeleri, hızlı ve doğru karar vermeleri için tasarlanmıştır. Bu yaş grubunun bilişsel becerileri doğrultusunda birer saatlik süreçlerde katılımcılara SET, Apartmanlar, Pentomino ve çeşitli strateji oyunları (Mangala, Reversi, Connect 4, vb.) gibi zeka oyunları oynatılır.

Rubik Küpleriyle Sanat Atölyesi Çalışmaları:

Rubik Küpü’nün 2007 yılına kadar 300 milyon adet satıldığı ve dünyanın en çok satılan oyuncağı olduğu söylenir. 1974 yılında Macar heykeltıraş ve mimar Erno Rubik tarafından icat edilen ve dünyanın en çok ilgi çeken mekanik bulmacası olan Rubik Küpü, öğrenmesi zor ama çözmesi bir o kadar eğlenceli bir oyun. Dünya Küp Federasyonu Türkiye Temsilcisi olarak biz de, 14 yaş ve üzerindeki herkesin Rubik Küpü ile tanışması ve Rubik Küpü’nün bir yüzeyinin nasıl çözüleceğini için öğrettiğimiz bir saatlik etkinlikler düzenliyoruz. Üstelik düzenlediğimiz atölye çalışmalarının sonunda ortaya bir sanat eseri çıkarıyoruz.

Kurumunuzda TBT’nin atölye çalışması düzenlemesini istiyorsanız, hemen başvurun!