TÜRK BEYİN TAKIMI DANIŞMANLIK

Bizden Zeka Oyunları konusunda danışmanlık alabilirsiniz

“Zeka oyunları alanında her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz.”

Türk Beyin Takımı, zeka oyunları alanında her türlü içerik, eğitim, oyun, yarışma hazırlanması ve ürün geliştirilmesi konusunda gerek eğitim kurumlarına, gerek kamuya, gerekse özel kurumlara danışmanlık vermektedir. Belediyeler ve okullar için de geniş çaplı proje çalışmaları yapmaktadır.

Seçmeli Zeka Oyunları Dersi müfredatının oluşturulmasında Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu’na danışmanlık vermiş ve müfredatı hazırlamıştır.

İstanbul-Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul-Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Aksaray-Ağaçören Kaymakamlığı, Yozgat-Kadışehri Kaymakamlığı, Gaziantep-Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kamu kurumlarıyla öğretmen eğitimleri ve yarışma düzenlenmesi konusunda ortak projeler geliştirmiştir.

Konya’daki Selçuk Üniversitesi’nde Bengü Türkoğlu’nun hazırladığı “Oyun Temelli Bilişsel Gelişim Programının 60-84 Aylık Çocukların Bilişsel Gelişimine Etkisi” başlıklı tez çalışmasında Türk Beyin Takımı’nın geliştirdiği Zeka Oyunları Temelli Eğitim Programı’ndan yararlanılmaktadır. TBT, tez çalışmasına gerek eğitim içeriği gerekse zeka oyunları konusunda destek ve danışmanlık vermiştir.

Eğitim Kurumunuzda Zeka Oyunları Sınıfı Kurmanıza danışmanlık yapabiliri ürünlerimizi önerebiliriz.

Zeka Oyunları Konusunda Danışmanlık Almak için bizi arayabilir yada aşağıdaki formu doldurarak başvurabilirsiniz…